SPA Bílý Hořec - Hotely

Přejít na obsah
HOTEL SPA BÍLÝ HOŘEC
se nachází v centru Harrachova. Město Harrachov je největším sportovním a rekreačním centrem Krkonoš. Na úbočí Čertovy hory bylo vybudováno několik lyžařských sjezdovek všech stupňů obtížnosti se skokanskými můstky. Nejslavnějším můstkem je tzv. „mamutí můstek“, který je proslaven pořádáním Světového poháru a mistrovství světa v letech na lyžích. Čtyřsedačková lanovka vedoucí na Čertovu horu je vzdálena od hotelu cca 5 minut pěšky.
 
 
 
           Hotel Spa Bílý Hořec je útulný hotel horského typu s dlouhou tradicí. Vzhledem k odkazu našich předků, i my Vám chceme poskytovat kvalitní ubytování včetně doplňkových služeb, např. relaxační centrum. Rádi Vám poskytneme tradiční kvalitní služby v moderním pojetí.
 
 
Pokoje
 
           Hotel Spa Bílý Hořec nabízí 38 komfortních pokojů, příjemné posezení v restauraci a odpočinek v našem relaxačním centru. Všechny pokoje jsou vybaveny sprchou, WC a televizí.
 
 
Naše restaurace
 
           V hotelové restauraci podáváme každý den snídaně formou bufetu. K dispozici jsou také večeře, které pro Vás každý den připravuje náš šéfkuchař se svým týmem. V restauraci si můžete vychutnat českou kuchyni, ale také i některá jídla z mezinárodních kuchyní.
 
 
Relaxační centrum
 
           Relaxační centrum ve stylu římských lázní je ideálním místem pro využití Vašeho volného času nebo při nepříznivém počasí. V příjemném prostředí našeho „relax & care“ centra načerpáte novou sílu a energii, a zapomenete na Vaše všední strasti a starosti za zvuků relaxační hudby. Naše relaxační centrum je Vám denně k dispozici.
 
 
 
Návrat na obsah